Spierdijk 3 april 2016

 

Spierdijk 3 april; het verslag:

We werden verwelkomd met overheerlijke eigen gebakken appeltaart, waarop ieder, naar believen, zijn slagroom op mocht spuiten. Dat was voor sommigen niet aan dovemansoren besteed. Aan alle blije gezichten te zien had iedereen  zin om te beginnen, zeker met dit mooie weer .Met uiteindelijk een groep van 30 personen waren we ruim vertegenwoordigd op Spierdijk.

In de morgen bleven de jasjes en truien nog even aan, maar in de loop van de middag kwamen de blote armen tevoorschijn en later was het helemaal goed toeven op het terras, waar de temperatuur in het zonnetje volgens José toch wel boven de 20 graden kwam!

Gescoord werd er voor de eerste wedstrijd wel redelijk tot goed, met uitschieters naar uitstekend en slecht.

Zelf was ik na de versnapering door de baan van onze geblesseerde voorzitter, helemaal uit het ritme, ik haalde de 2e 9 de helft minder punten dan de eerste.

De bijzondere verrichtingen waren voor de neary op hole 2 voor mijzelf, de longest op hole 4 voor Kees van der Hart  en Mariette Velzeboer.

Birdies waren er voor Saskia Hollemans op hole 17 en voor ondergetekende op hole 4.

De mensen die in de prijzen vielen waren:

1e Ruud Spekken met 41 punten!!!

2e Cor Loos 36 punten

3e Siem Schouten 33 punten

4e Peter Ruijter 32 punten

5e Wim Tromp 31 punten en

6e Bert Roelofsen ook met 31 punten.

De volledig uitslag onder aan dit verslag.

Hieronder nog wat foto’s van de prijsuitreiking en de nazit.

Ineke

 

 

De uitslag

Naam

punten

 

Ruud Spekken

41

 

Cor Loos

36

 

Siem Schouten

33

 

Peter Ruijter

32

 

Wim Tromp

31

 

Bert Roelofsen

31

 

Huub Koppes

31

 

Ineke van de Water

30

 

Siem Klaver

29

 

Dorien van der Hart

29

 

Paulien Scholten

29

 

Saskia Hollemans

29

 

Jan Kamp

28

 

Leo Beuling

28

 

Kees van der Hart

28

 

Els Tromp

27

 

Pieter Porsius

27

 

Theo Bier

27

 

Paul Braas

26

 

Marjo Wessels

26

 

Marcel van der Gulik

23

 

Mariette Velzeboer

21

 

Edwin de Rooij

20

 

Emilia Radziewicz

20

 

Anneke Bier

19

 

Harm Teuben

17

 

Herman Eijhusen

16

 

Wim Kool

15

 

 

 

 

Neary

Ineke

 

Longest dames

Marielle

 

Longest heren

Kees

 

 

 

Spierdijk 3 april

 

 

Zo zag de start van het seizoen er vorig  jaar uit, storm en regen, maar wel een gezellige nazit. Slechter dan dit kan haast niet dus gaan we er van uit dat dit niet meer voorkomt dit jaar.( Ondergetekende heeft ondertussen wel ervaring met dit weer want het is de hele winter al zo.)

Vol goede moed,voor de een die wekelijks loopt, voor de ander is het echt de start van het seizoen, gaan we beginnen op wat voor ons bijna een thuisbaan is; Spierdijk. Een baan die bijna altijd bespeelbaar is met zomergreens en waar je ook altijd je trolley mee kan nemen, een zekerheidje aan het begin van het seizoen.

Voor deze wedstrijd kunt u zich weer inschrijven via de mail naar ondergetekende tot uiterlijk 18 maart.

Vanaf 9.00 uur staat voor ons de koffie/thee klaar met wat lekkers en om 10.00 uur gaat de eerste flight de baan in. De kosten voor dit alles evenals vorig jaar € 35,00 p.p. over te maken op NL97RABO0304328340 o.v.v. het evenement.

Wij hopen natuurlijk op een grote opkomst.

Onderstaande mensen hebben zich reeds opgegeven op de jaarvergadering, dus die hoeven niet meer te reageren.

Ineke

 

De flightindeling voor deze wedstrijd ziet er als volgt uit:

 

         
         
Flight 1 10.00 uur Wim   Tromp
    Jan   Coltof
    Dorien  van der Hart
         
         
Flight 2 10.10 uur Pieter   Porsius
    Els   Tromp
    Lucia   Driessen
    Theo   Bier
         
Flight 3 10.20 uur Emilia   Radziewicz
    Kees  van der Hart
    Anneke   Bier
    Siem   Klaver
         
flight 4 10.30 uur Paulien   Scholten
    Ruud    Spekken
    Cor   Loos
    Riny van de  Water
         
Flight 5 10.40 uur Saskia    Hollemans
    Paul   Braas
    Herman   Eijhusen
    Wim   Kool
         
Flight 6 10.50 uur Mariette   Velzeboer
    Marcel  van der Gulik
    Elise   Konijn
    Peter   Ruijter
         
Flight 7 11.00 uur Ineke van de Water
    Harry    Boswinkel
    Leo   Beuling
    Piet   Konijn
         
Flight 8 11.10 uur Marjo    Wessels
    Huub   Koppes
    Edwin  de Rooij
    Jan   Kamp
         
Flight 9 11.20 uur Bert   Roelofsen
    Harm   Teuben
    Siem   Schouten